Bendruomenės pareigūnai lankėsi „Vyturėlio“ darželyje

Vyturėlis darželisBendruomenės pareigūnai lankėsi „Vyturėlio“ darželyje

Sausio 18 d.Utenos aps. VPK Molėtų r. PK bendruomenės pareigūnai, vaikų darželio „Vyturėlis“ tėvų komiteto pirmininkės Rositos Pikauskienės ir darželio administracijos kvietimu lankėsi svečiuose pas vaikus ir jų tėvelius.

Darželio salėje susirinkusiems vaikučiams ir jų tėveliams pareigūnai demonstravo video filmą „Policijos bičiulio Amsio patarimai“, komentavo filme matytas situacijas, pasakojo, kaip saugiai vaikščioti gatvėmis, kaip išvengti sukčių pinklių, ir kaip elgtis įvairiose gyvenime ir buityje pasitaikančiose situacijose, atsakė į vaikų klausimus.

Bendruomenės pareigūnas Aleksas Strumila vaikams dalino lipdukus su Amsio atvaizdu, tėvų komiteto pirmininkė Rosita Pikauskienė vaikams įteikė atšvaitus, kad, kaip filme vaikus mokė Amsis, vaikai būtų matomi tamsiu paros metu ir sveiki grįžtų namo. Sutarta, kad ateityje darželio auklėtiniai apsilankys Molėtų policijos komisariate, kur pareigūnai žadėjo jiems parodyti savo ginklus, organizuoti ekskursiją į areštinę, kur uždaromi blogi žmonės. Pareigūnai darželio vaikams padovanojo Amsio filmuką, kad vaikai galėtų jį žiūrėti dažniau ir mokytis saugaus gyvenimo taisyklių.

kriminalai.com
šaltinis: Utenos aps. VPK Molėtų r. PK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį