Bandymai papirkti policijos pareigūnus

papirkti pareigūnusPastarosiomis dienomis policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str., t.y. papirkimas.

Sausio 24 d. 12.05 val. rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliai Gargždų mieste, Tilto gatvėje už kelių eismo taisyklių pažeidimą (lenkė kitą automobilį draudžiamoje vietoje) sustabdė automobilį „IVECO-75E15“, kurį vairavo Klaipėdos rajono gyventojas. Vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, policijos tarnybiniame automobilyje į dėtuvę tarp priekinių sėdynių padėjo 100 Lt. (dvi kupiūras po 50 Lt.). Policijos pareigūnai vairuotoją, už bandymą papirkti pareigūnus, sulaikė ir pristatė į policijos komisariatą.

Sausio 25 d. 21.30 val. kelyje Jakai-Dovilai-Laugaliai, Kiškėnų k. ribose to paties būrio patrulių už tai, kad nesustojo prie „STOP“ ženklo buvo sustabdytas automobilis „VOLVO FH42T“. Vairuotojas, beje Baltarusijos pilietis, bandė susitarti su policijos pareigūnais, kad jie nerašytų protokolo už administracinį pažeidimą ir bandė įbrukti jiems 150 litų (tris kupiūras po 50 Lt.). Pareigūnai aišku siūlomais pinigais nesusigundė.

Tokiu būdu vairuotojai, padarę administracinį pažeidimą ir siekdami papirkti policijos pareigūnus apsunkino savo dalią, nes jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai ir jų laukia didesni nemalonumai.

kriminalai.com

šaltinis: Kretingos r. PK info.