Apšvarinęs seifą klaipėdietis keliauja į teismą

klaipėdietis seifasApšvarinęs seifą klaipėdietis keliauja į teismą

Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė bylą, kurioje buvęs valiutos keityklos kasininkas S. K. kaltinamas iš savo darbovietės seifo įvairiomis valiutomis iš viso pasisavinęs apie 88 tūkstančius eurų. Vyras taip pat kaltinamas ir tuo, kad neteisėtai įgijo ir laikė psichotropines medžiagas.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis nustatyta, kad klaipėdietis 2015 metų gegužės 15-ąją, baigdamas savo darbo dieną, iš vienam bankui priklausančios valiutos keityklos seifo pasisavino beveik 13 tūkstančių Danijos kronų, 6 su puse tūkstančių Didžiosios Britanijos svarų, daugiau nei 92 tūkstančius Norvegijos kronų, beveik 2 tūkstančius Švedijos kronų, 19 su puse tūkstančių JAV dolerių, beveik 48 tūkstančius eurų ir 3 Rusijos rublius. Iš viso S. K. savo darbovietei, kurioje dirbo apie 13 metų, kaip įtariama, padarė žalos už beveik 88 tūkstančių eurų.

Praėjusių metų gegužę iš darbovietės išsinešęs juodos spalvos maišelį su pinigais, apie savo nusikaltimą visų pirma prisipažino toje pačioje darbovietėje dirbančiai sugyventinei, o kitą dieną ir darbdaviams.

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams sulaikius S. K., pas vyrą buvo rasta 10 psichotropinių tablečių. Dar 13 tablečių policijos pareigūnams perdavė namuose jas radusi kaltinamojo sugyventinė.

„Kaip teigė kaltinamasis, pinigus iš savo darbovietės seifo jis paėmė prispaustas skolų. Įklimpę į skolas žmonės neretai imasi nusikalstamų veikų. Prisiskolina iš visų aplinkinių, o kai šie ima reikalauti pinigų, nebežino kur dėtis“, – sakė Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Diana Mikelėnienė, vadovavusi šiam ikiteisminiam tyrimui.

Už 88 tūkstančių eurų pasisavinimą iš bankui priklausančios valiutos keityklos seifo klaipėdiečiui gresia iki 10 metų laisvės atėmimo bausmė, o už psichotropinių medžiagų neteisėtą įsigijimą ir laikymą – bauda, areštas arba laisvės atėmimo bausmė iki 2 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Gen. prokuratūros informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.