Anykščių gyventojai rūpinasi saugios aplinkos kūrimu

Plėtodami saugios aplinkos kūrimą ir skatindami kurti saugios kaimynystės grupes, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai sulaukia vis daugiau iniciatyvos iš gyventojų. Tai policijos pareigūnus labai džiugina.

Vakar Prevencijos poskyrio vyresnioji tyrėja Rūta Avižaitė ir Anykščių miesto apylinkės inspektorė Justina Voverytė buvo pakviestos į Liūdiškių gatvės 16-jo namo bendrijos „Viktorija“ gyventojų susirinkimą. Šiai daugiabučio namo savininkų bendrijai vadovauja Vytautas Pupeikis, kuris sugebėjo taip suburti savo namo gyventojus, kad jie gyvena kaip tikri kaimynai, žino vienas kito rūpesčius ir džiaugsmus, vienas kitam atskuba į pagalbą. Vakar šiame name oficialiai buvo užregistruota saugios kaimynystės grupė, tačiau policijos pareigūnės, pabendravusios su šio namo gyventojais, suprato, kad saugi kaimynystė čia plėtojama jau seniai, o gyventojai sutartinai rūpinasi savo ir vienas kito saugumu. Pareigūnės sakė, kad šį namą galima rodyti kitiems daugiabučių namų gyventojams, kaip puikų saugios kaimynystės pavyzdį: namo kiemas apšviestas, į daugiabutį bet koks prašalaitis taip pat nepateks, nes laiptinės durys su telefonspyne, laiptinėje švaru, šilta ir šviesu, ant palangių – gėlės. Namo gyventojai, išklausę pareigūnių informaciją, turėjo nemažai klausimų, pasakojo, kaip jie patys sprendžia savo namo problemas. Apylinkės inspektorė J. Voverytė išdalino gyventojams savo vizitines korteles su kontaktiniais duomenimis, kitą informaciją apie saugios aplinkos kūrimą.

Atsisveikindamos pareigūnės pakvietė naujai įsteigtos saugios kaimynystės grupės narius apsilankyti naujajame Anykščių policijos pastate, susipažinti su sąlygomis, kuriomis dabar dirba pareigūnai ir priimami gyventojai.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK Anykščių r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos