Alytaus policija ieško iš namų išėjusios ir dingusios nepilnametės

dingusi nepilnametė Viktorija LeicmonaitėAlytaus policija ieško iš namų išėjusios ir dingusios nepilnametės

Gruodžio 28 dieną, į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus, prašydama surasti dingusią dukrą, kreipėsi 33-ejų metų moteris. Ji paaiškino, kad be žinios dingo jos penkiolikos metų dukra.

Gruodžio 26-ąją, apie 13 val., motinai pasakiusi, kad eina susitikti su draugėmis, V. Leicmonaitė išėjo iš namų. Apie 22 val. ji parašė motinai trumpąją sms žinutę ir paklausė ar gali pasilikti pas draugę nakčiai. Moteriai nesutikus ir liepus grįžti, ji pažadėjo, kad tikrai griš. Nesulaukus namuose, paauglės motina bandė dar kartą susisiekti telefonu, tačiau telefonas buvo išjungtas.

Gruodžio 27-ąją, merginos, artimieji, ieškojo pas draugus, bet ir ten rasti nepavyko. Viktorija Leicmonaitė prapuolė kaip į vandenį. Visada su artimaisiais puikiai sutarusi, iš namų mergina dingsta pirmą kartą. Artimieji labai jaudinasi ir prašo visų Jūsų pagalbos. Paauglė apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ilgais tamsiais plaukais. Išeidama iš namų vilkėjo vyšninės spalvos striuke, dėvėjo mėlynos spalvos džinsines kelnes, avėjo juodos spalvos batelius su rožine juostele.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Viktoriją Leicmonaitės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonu (8 315) 55696 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

kriminalai.com

šaltinis: Alytaus apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *