Advokato padėjėjas įtariamas neteisėtu praturtėjimu

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba kartu su Generaline prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame 28-erių metų vilnietis E. K. įtariamas neteisėtu praturtėjimu. Įtariama, kad vyriškio daugiau nei 7 mln. 150 tūkstančių Lt vertės turimas turtas negalėjo būti įgytas teisėtomis pajamomis.

Išaiškinta, kad įtariamasis turėjo 6 mln. 400 tūkstančių litų kainuojantį namą ir 20 arų žemės sklypą Svajonių g., Vilniuje, ir už 700 tūkstančių litų buvo įsigijęs sostinės centre esančias negyvenamas patalpas. Nustatyta, kad E. K. turėjo ir automobilį „Mercedes Benz C220“, kuris buvo pirktas už 50 tūkstančių litų.

Tyrimo metu paskaičiuota, kad advokato padėjėju dirbantis įtariamasis pats neturėjo ir neturi pakankamai pajamų įsigyti daugiau nei 7 mln. 150 tūkstančių litų vertės turtui, nes tuo laikotarpiu jo pajamos tesiekė apie porą tūkstančių litų per mėnesį.

Generalinės prokuratūros prokuroras laikinai apribojo E. K. nuosavybės teises į 7 mln. 150 tūkstančių litų vertės nekilnojamąjį turtą. Surašius kaltinamąjį aktą baudžiamoji byla perduota į Vilniaus miesto 1-ą apylinkės teismą.

Baudžiamasis kodeksas nustato, kad asmuo, turėjęs nuosavybės teise didesnį negu 500 MGL vertės turtą, kuris negalėjo būti įgytas teisėtomis pajamomis, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

kriminalai.com

šaltinis: FNTT info.

Posted Under
Be kategorijos