Žmonių aukų gaisruose 2013 m. balandžio 2 dieną buvo išvengta

Gaisrininku automobiliaiPraėjusią parą (2013 m. balandžio 2 d.) šalies ugniagesiai užgesino 22 gaisrus ir atliko 8 kitus gelbėjimo darbus. Žmonių aukų vakarykščiuose gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų pastatus ir kitą turtą.

Praėjusią parą liepsnos niokojo kelis gyvenamuosius namus. Birštono savivaldybės Birštono vienkiemyje vakar vidurdienį dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė mūrinis vieno aukšto namas su medine mansarda. Per gaisrą apdegė ir buvo išardyta dalis perdengimo, ir ugnis buvo greitai užgesinta.

Pakruojo rajono Rozalimo miestelyje vakar vakare užsiliepsnojo medinė klėtis. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė ir sukrito perdengimas, išdegė vidus. Įsiplieskusios liepsnos pasiekė ir šalia stovintį gyvenamąjį namą. Čia ugnis nudegino dalį stogo dangos, apdegė namo skliautas. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Dar vienas gyvenamasis namas degė šiąnakt Šilutės rajono Tvaskučių kaime. Gaisro metu išdegė vonios kambario plastikinės dailylentės, sudegė skalbimo mašina, apdegė vandens šildytuvas, apdegė ir buvo nuardyta dalis stogo dangos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vakar ryte Klaipėdos rajono Rudgalvių kaime užsiliepsnojo didelė sudėtinė daržinė. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą medinė daržinės dalis sudegė, o mūrinę dalį pavyko išgelbėti. Nuo ugnies dar buvo apsaugotas gyvenamasis namas ir prie daržinės priblokuota malkinė. Gaisro priežastys tikslinamos.

Anykščių rajono Butėnų kaime vakar vidurdienį užsidegė vasaros virtuvė. Gaisro metu išdegė perdanga aplink kaminą, dalis skliauto ir stogo konstrukcijų, nuardyta dalis pastato sienos. Gaisro priežastys irgi nustatinėjamos.

Vilniuje, Jeruzalės gatvėje, vakar popiet gaisras kilo UAB ,,Agrotex“ autoservise. Per gaisrą sudegė viduje buvęs lengvasis automobilis ,,Mitsubishi Gallant“, dar apdegė automobilis ,,Reno Clio“, buvo išardyta dalis stogo dangos ir fasadinės sienos. Įvykis tiriamas.

Beje, vakar ugnis nuniokojo 5 lengvuosius automobilius. Vilniuje, Musninkų gatvėje, vakar apdegė lengvojo automobilio ,,Fiat Punto“ variklis. Raseinių rajono Norgėlų kaime supleškėjo automobilis BMW 318, o Vilniaus rajono Valčiūnų kaime – išdegė ,,Audi 100“.

Vakar vakare Prienuose, Vytauto gatvėje, gaisras kilo ,,Tango Pizza“ picerijos virtuvėje. Čia dėl neatsargaus elgesio užsidegė riebalai, o nuo jų ir gartraukis bei pakabinamos lubos. Gaisro metu apdegė ventiliacijos anga, išsilydė elektros instaliacija, buvo nuardyta dalis lubų.

kriminalai.com

šaltinis: PAGD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *