Zarasų rajono policijos pareigūnų dėka operatyviai sulaikyti plėšikai

Š. m. kovo 12 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariate buvo gautas socialinės darbuotojos pranešimas, kad kovo 9 d. apie 21.30 val., Veselavos k. (Zarasų r.), į G. P., gimusios 1942 m., namus, atrišę virvę, kuria buvo sutvirtintos durys, įsibrovė du vaikinai. Jie, reikalaudami atiduoti pinigus ir taip įbaugindami bei atimdami galimybę nukentėjusiajai priešintis, pagrobė 20 litų ir maisto produktus. Nukentėjusiajai padaryta 79 litų turtinė žala.

Dėka operatyvių ir profesionalių Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų veiksmų, įtariami šios nusikalstamos veikos padarymu O. B., gimęs 1988 m., ir V. G., gimęs 1990 m., tą pačią dieną, kai buvo gauta informacija apie įvykį, buvo sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. (Plėšimas). Už padarytą nusižengimą jaunuoliams gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK Zarasų r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos