Žadama pažaboti transformatorinės alyvos vagis

transformatorius_alyvosVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatas ir AB LESTO parengė veiksmų planą dėl transformatorinės alyvos vagysčių Ukmergės rajone.

Ukmergės rajone yra apie 700 AB LESTO transformatorinių pastočių.

Šiais metais Ukmergės rajono policijos komisariate buvo pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai dėl transformatorinės alyvos vagysčių, bendrovė patyrė apie 20 tūkst. litų nuostolių.

Transformatorinę alyvą vagys dažniausiai maišo su dyzelinu ir parduoda pigiais degalais susigundžiusiems vairuotojams. AB LESTO Prevencijos ir kontrolės departamento vyresnysis specialistas Valdas Tereškevičius paaiškino, kad naudojant tokius degalus važiuoti galima, tačiau jis gadina transporto priemonių variklių detales.

Metų patirtis rodo, kad tokio tipo vagystės suintensyvėja vėlyvą rudenį.  Dėl to imtasi priemonių, numatyti bendri policijos ir bendrovės darbuotojų patruliavimai, žadama tikrinti ankščiau už analogiškus nusikaltimus teistus asmenis. Visa informacija apie pastočių vietas perduota patruliams, apylinkės inspektoriams, kriminalinės policijos pareigūnams.

Tokie nusikaltimai greičiausiai atskleidžiami pilietiškų gyventojų dėka. Policija prašo gyventojus, pastebėjusius vagystes ar sužinojusius apie bandymus parduoti transformatorinę alyvą, pranešti apie tai policijai tel. (8 340) 63 422.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *