Vokietijoje pavogto BMW X6 vairuotojas nulėkė nuo kelio vos įvažiavęs į Lietuvą

Gamintojo nuotr.

Prie sienos su Lenkija Lazdijų rinktinės pareigūnai sulaikė praėjusį šeštadienį Vokietijoje pavogtą 2008 m. laidos automobilį BMW X6. Jo vairuotojas staigiame posūkyje nulėkė nuo slidaus kelio ir metė mašiną, ant kurios buvo išvakarėse Lenkijoje pavogti numeriai.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės pareigūnai Lazdijų rajono kelyje Galiniai – Lazdijai aptiko nuo kelio nuvažiavusį atrakintą automobilį BMW X6 su Lenkijos valstybiniais numeriais.

Nuo šios vietos iki sienos su Lenkija, iš kurios, manoma, važiavo automobilis, yra  apie kilometrą. Ten, kur BMW X6 nulėkė nuo šlaito, kelias daro staigų posūkį. Be to, šioje vietoje labai slidu. Matyt, vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio, nuslydusio nuo kelio ir pakibusio ant čia įrengtos pralaidos. Mašina dėl to nebuvo apgadinta.

Įtariama, kad supratęs, jog automobilio savo eiga nepavyks išvaryti atgal į kelią, vairuotojas pasišalino.

Lazdijų rinktinės pasieniečiai nustatė, kad 2008 m. pagamintas BMW X6 praėjusį šeštadienį buvo pavogtas Vokietijoje. Ant jo pritvirtinti Lenkijos valstybiniai numeriai šį pirmadienį pavogti šioje šalyje.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Automobilis saugomas VSAT Lazdijų rinktinėje.

2011 m. VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 193 vogtus automobilius. 53 tokias mašinas sulaikė sieną su Lenkija kontroliuojantys VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiai. Tai daugiausiai Vakarų Europos šalyse, ypač Vokietijoje, vogti apynauji ar nauji automobiliai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos