Vokietijoje pavogtas „Mercedes Benz GL 350“ į Lietuvą gabentas techninės pagalbos automobiliu (foto)

Vokietijoje pavogtas „Mercedes Benz GL 350“ į Lietuvą gabentas techninės pagalbos automobiliu

MercedesKalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė Vokietijoje pavogtą automobilį „Mercedes Benz GL 350“. Mašina į Lietuvą buvo gabenama techninės pagalbos automobiliu, manoma, taip siekiant sukelti kuo mažiau įtarimų ir pasienyje su Lenkija išvengti VSAT pareigūnų patikros.

Penktadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai. Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė techninės pagalbos automobilį „Volkswagen L80“ lietuviškais numeriais. Jis ką tik buvo įvažiavęs iš Lenkijos.

Vėliau nustatyta, kad ši transporto priemonė priklauso vienai Alytaus bendrovei, teikiančiai automobilių transportavimo paslaugas. Prie vairo sėdėjo 27-erių Alytaus gyventojas, kartu vyko ten pat gyvenantis 33-ejų vyras.

Mercedes5Techninės pagalbos automobiliu buvo gabenamas „Mercedes Benz GL 350“ vokiškais numeriais. Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad ši 2011 m. laidos mašina prieš 3 dienas buvo pavogta Vokietijoje.Mercedes2

Alytiškiai VSAT pareigūnams aiškino, kad jų automobilį nusamdęs nepažįstamas asmuo užsakė esą sugedusį „Mercedes Benz GL 350“ iš Suvalkų pargabenti į Marijampolės rajoną. Pervežėjams abejonių dėl šios mašinos nekilę, todėl jie įprasta tvarka ėmęsi vykdyti užsakymą.

Mercedes4Manoma, kad užsakovas taip siekė kuo saugiau į Lietuvą pristatyti vogtą automobilį. Matyt, tikėtasi, kad imituojant sugedusios mašinos gabenimą pasienyje su Lenkija dirbantiems VSAT pareigūnams dėl jos nekils įtarimų ir nebus tikrinami „Mercedes Benz GL 350“ dokumentai. VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po apklausos abu alytiškius pasieniečiai paleido, jie toliau į Lietuvą išvyko savo „Volkswagen L80“. „Mercedes Benz GL 350“ saugomas Kalvarijios užkardoje.Mercedes3

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 147 automobilius, kurie, įtariama buvo vogti ir kuriais bandyta vykti per Lietuvos sieną. Daugiausiai tokių mašinų sulaikyta pasienyje su Baltarusija – 80. Pagal pilietybes vogtus automobilius dažniausiai vairavo Baltarusijos piliečiai – 54 atvejai. Taip pat tokias transporto priemones vairavo 42 Lietuvos, 31 Rusijos bei dar 10 valstybių piliečiai.

 

kriminalai.com

šaltinis:VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *