Vogusiam kvepalus keikūnui – bausmė

su antrankiaisVogusiam kvepalus keikūnui – bausmė

Rokiškio rajono policijos komisariato tyrėjai baudžiamuoju įsakymu atiduoda teismui bylą, kurioje viešosios tvarkos pažeidimu, vagyste ir pasipriešinimu valstybės tarnautojui kaltinamas Panemunėlio miestelio gyventojas R. D. Šis vyriškis teisėsaugai gerai žinomas, nes už įvairias nusikalstamas veikas teistas daugiau nei 10 kartų.

Praėjusių metų gruodžio 23-iosios popietę iš Rokiškio miesto centre įsikūrusios parduotuvės „Eurokos“ R. D. bandė pavogti 149 litų vertės vyriškus kvepalus „Hugo Boss“. Į parduotuvę vagišiaus sulaikyti atvykusią Prevencijos poskyrio tyrėją R. D. iškoneveikė necenzūriniais žodžiais, grasino susidoroti. Parduotuvėje buvo daug žmonių, jautėsi artėjančių švenčių nuotaika, pirkėjai ieškojo dovanų, ir šiurkštūs keiksmai, grasinimai šokiravo aplinkinius. Pareigūnė nepabūgo keikūno, ėmėsi aktyvių sulaikymo veiksmų. Iš parduotuvės R. D., taip ir nespėjęs pasikvėpinti prabangiais kvepalais, buvo išvežtas į Policijos komisariato areštinę, o dėl jo veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tyrimo metu išaiškėjo ir kiti R. D. darbai. Ikiteisminio tyrimo medžiaga papildyta naujais epizodais.

Šiandien R. D. savo kaltę visiškai pripažįsta, atsiprašė įžeistos pareigūnės. Už  nusikalstamą veiką  90 parų  jam teks praleisti nelaisvėje.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio aps. VPK Rokiškio r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *