Vilniuje vyks sostinių policijos vadovų susitikimas

Šių metų vasario 14 d. Vilniuje, L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, viešbutyje „Amberton”vyks aštuntasis sostinių policijos vadovų (Talino, Rygos, Vilniaus, Helsinkio ir Varšuvos) susitikimas.

2003 m. lapkričio 7 d. Taline buvo pasirašytas penkių valstybių sostinių policijų bendradarbiavimo protokolas. Jį pasirašė Talino, Rygos, Vilniaus, Helsinkio ir Varšuvos policijos vadovai. Buvo sutarta keistis informacija, teikti pagalbą nusikaltimų prevencijos, išaiškinimo, jų valdymo ir tyrimo tikslais dėl narkotikų, transporto vagysčių, nelegalios prekybos žmonėmis, nelegalios migracijos ir dingusių asmenų paieškos, dokumentų, atsiskaitymo priemonių klastojimo ir naudojimo, ekonominių nusikaltimų. Bendradarbiavimo protokolą pasirašę šalys gali vystyti naudingas bendradarbiavimo formas ir kurti tiesioginius kontaktus.

2005 m. sausio 13 d. Helsinkyje įvyko pirmasis sostinių policijos vadovų susitikimas, kuriame buvo apžvelgta policijos institucijų veikla per 2004 metus, svarstyti bendradarbiavimo tarp šalių policijos institucijų modeliai ir formos, pasaulio lengvosios atletikos čempionato, vykusio 2005 m. rugpjūčio mėnesį Helsinkyje, apsaugos organizavimo ir kiti klausimai.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos