Vilniuje sulaikyti įtariamieji

policija stopKovo 16 d. 2.15 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Čiobiškio gatvėje vyriškis pjauna automobilio „Fiat Ducato“ duslintuvą su katalizatoriumi. Vykdami į įvykio vietą, patruliai jau iš tolo pastebėjo atvira vietove link Laisvės pr. bėgantį įtariamąjį. Sulaikant vagyste įtariamą V. Š. (gimusį 1982 m.), šis pasipriešino dviems pareigūnams, bandė smogti jiems į veidus, bet buvo sutramdytas kovinių imtynių veiksmais ir surakintas antrankiais.

Tą pačią naktį, 4.32 val. patruliai atvyko į Vilniaus Tauro gatvę, nes du jaunuolius sumušė ir viena jų apiplėšė grupė vaikinų. Netoli įvykio vietos sulaikyti penki įtariami užpuolikai, gimę 1990-1991 metais.

Kovo 15 d. 3.15 val. Vilniuje, Vileišio g. patruliuojantys pareigūnai pradėjo sekti įtartiną jauną vyrą, ėjusį gatve ir apžiūrinėjusį pastatytus automobilius. Trumpam prapuolęs iš policininkų akiračio, įtariamasis vėl buvo pastebėtas jau įsitraukęs į darbus -Vileišio gatvėje atsuktuvu jis jau buvo sulaužęs spynelę ir atidaręs automobilio „Peugeot 309″ galines dureles. Išvydęs pareigūnus, vyriškis ėmė bėgti, tačiau buvo pasivytas ir sulaikytas. V. T. (gimusio 1982 m.) kišenėse rasti dar du atsuktuvai ir žibintuvėlis.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.