Vilniuje per tris valandas – 4 neblaivūs vairuotojai

Kaip jau buvo informuota, šį savaitgalį policijos pareigūnai šalyje vykdo reidus, kurių metu tikrina transporto priemonių vairuotojų blaivumą. Dėl to šįryt Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai Vilniuje organizavo specialiąją policijos priemonę.

Per tris valandas, nuo šeštos iki devintos, buvo patikrinta apie 150 automobilių. Išaiškinti 35 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Nustatyti 4 neblaivūs vairuotojai, kuriems gresia teisės vairuoti atėmimas nuo vienerių iki pusantrų metų ir piniginės baudos nuo 1 000 iki 1 500 litų.

1 vairuotojas automobilį vairavo lengvai apsvaigęs antrą kartą per metus, kai teisė vairuoti jau atimta, be to, jis pareigūnams pateikė kito asmens vairuotojo pažymėjimą. Šis vairuotojas pristatytas į policijos komisariatą. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė ir automobilio konfiskavimas.

Buvo nustatyti 2 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai. Vienam vairuotojui gresia piniginė bauda nuo 400 iki 600 litų, kitam, greitį viršijusiam daugiau kaip 50 km/val. – teisės vairuoti atėmimas ir piniginė bauda arba 7 parų administracinis areštas.

Taip pat buvo nustatyti 29 kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai: naudojimasis mobiliuoju telefonu vairuojant, techniškai netvarkingų automobilių eksploatavimas, nubausta ir keletas pėsčiųjų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus paskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos