Vilniaus rajone tikrintose parduotuvėse – neapskaityti pinigai

Vakar Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai vykdė priemones – tikrino, kaip prekybos įmonės laikosi licencijuojamos veiklos ir kitų prekybos taisyklių.

Pareigūnai nustatė, kad UAB parduotuvėje Paberžės sen., Glitiškių k. kasininkė-pardavėja J. P., gim. 1961 m., nesilaiko Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002-08-30 nutarimu Nr. 1283 patvirtintos Kasos aparatų diegimo ir naudojimo tvarkos 21 p. (Kasos aparato kasoje ir kasos operacijų atlikimo vietoje draudžiama laikyti neapskaitytus (taip pat asmeninius) pinigus. Kasos aparatu apskaitytų pinigų kiekis turi sutapti su kasos aparato kasoje ir kasos operacijų atlikimo vietoje laikomų pinigų kiekiu) reikalavimo, nes kasoje buvo 26,02 Lt nepriteklius.

Tokį pat pažeidimą pareigūnai nustatė ir UAB parduotuvėje Avižienių sen., Pikutiškių k. – tik šios parduotuvės kasoje buvo 214,53 Lt perteklius.

Pardavėjoms J. P., gim. 1961 m., ir Č. D., gim. 1970 m., teks atsakyti pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1637 str. 1 d. (Asmeninių ar kasos aparatu neįtrauktų į apskaitą pinigų laikymas kasoje bei kasos operacijų atlikimo vietoje arba kasos aparatu įtrauktų į apskaitą pinigų ir kasoje bei kasos operacijų atlikimo vietoje laikomų pinigų kiekio neatitikimas). Numatoma bauda asmenims, privalantiems išduoti kasos kvitą, nuo penkiasdešimties iki vieno šimto litų.

Pareigūnai tokias priemones vykdys nuolat.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos