Vilniaus rajone sulaikyti 3 sienos pažeidėjai

Pasienyje su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė 3 pažeidėjus, bandžiusius neteisėtai patekti į Lietuvą. Dokumentų neturėję sulaikytieji prisistatė esantys Abchazijos gyventojai, tačiau tikros jų tapatybės dar nustatinėjamos.

Trečiadienį VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai, gavę informacijos iš kolegų Baltarusijoje, Vilniaus rajono Šakiškių kaimo prieigose aptiko 3 asmenų pėdsakus. Jie vedė iš Baltarusijos į Lietuvą.

Sekdami pėdsakais VSAT pareigūnai netrukus prisivijo į šalies gilumą einančius 3 vyrus. Sulaikomi šie nesipriešino. Apklausos metu jie prisistatė Abchazijos gyventojais. Du iš sulaikytųjų sakė, kad jiems yra po 32-ejus metus, vienas – kad jam 31-eri.

Pasieniečiai nelinkę iškart patikėti tokiais sulaikytųjų teiginiais. Vietovę VSAT pareigūnai patikrino panaudodami savo tarnybinį vokiečių aviganį Gougou. Keturkojis už poros šimtų metrų nuo sienos, toje vietoje, kur ėjo pažeidėjai, aptiko neseniai po sniegu paslėptas dvi Baltarusijoje Gruzijos piliečiams išduotas migracines kortas.

Dėl neteisėto sienos perėjimo VSAT Vilniaus rinktinėje vyksta ikiteisminis tyrimas.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos