Vilniaus oro uoste ir lavoriškių punkte sulaikyti nusikaltimų padarymu įtariami asmenys

Vilniaus oro uostas

Trečiadienį pasieniečiai sulaikė elektrėniškį ir baltarusį, įtariamus nusikaltimų padarymu.

23-ejų Elektrėnų gyventojas įkliuvo VSAT Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pasieniečiams. Vyras sualaikytas, kai lėktuvu parskrido į sostinės oro uostą ir kai pasieniečiai čia patikrino jo dokumentus. VSAT pareigūnai nustatė, kad nuo praėjusių metų vidurio jo paiešką kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu yra paskelbusi Elektrėnų policija.

Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė Vilniaus policijai.

Dar vieną nusikaltimu įtariamą asmenį sulaikė prie sienos su Baltarusija esančiame Lavoriškių pasienio kontrolės punkte dirbantys Vilniaus rinktinės pasieniečiai.

VSAT pareigūnai įprasta tvarka patikrino į Lietuvą įvažiavusį lengvąjį automobilį „Volkswagen Sharan“. Mašiną vairavęs 43 metų Baltarusijos pilietis pasieniečiams pateikė įtarimo nekeliančius transporto priemonės dokumentus bei savo vardu išduotą pasą. Tačiau netrukus Lavoriškių pasieniečiai nustatė, kad šio baltarusio kaip asmens, įtariamo nusikaltimo padarymu, ieško jų kolegos Vilniaus rinktinės pasieniečiai. Jie atlieka ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos.

Užsienietis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

2011 m. pasieniečiams įkliuvo 645 asmenys, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos