Vilniaus migracijos valdyba išrinko labiausiai pilietiškus mokleivius

pilietiskas mokinysVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba išrinko konkurso „Lietuvos Respublikos pilietis“ laureatus. Jie buvo paskelbti kovo 30 dieną, minint nepriklausomos valstybės piliečio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento – Lietuvos Respublikos paso 20-metį.

Į šventę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje buvo pakviesti aštuonių sostinės mokyklų – konkurso diplomančių ir laureačių atstovai. Moksleiviams ir juos konkursui ruošusiems mokytojams Vilniaus migracijos valdybos darbuotojai ir šventės svečiai surengė išskirtinę pilietiškumo ir Lietuvos Respublikos paso istorijos pamoką. Išskirtinę todėl, kad ją vedė šios srities žinovai: Pilietinės edukacijos centro direktorė, Lietuvos edukologijos universiteto profesorė Irena Zaleskienė, Pilietinių iniciatyvų centro direktorius Girvydas Duoblys, Asmens dokumentų išrašymo centro direktoriaus pavaduotojas Anžejus Kudalevas ir kolekcionierius Vytautas Šaikus, vaizdinei priemonei pasirinkęs savo kolekcijos dokumentus. Jiems buvo itin malonu pabendrauti su, kaip dabar įprasta sakyti, tiksline grupe – konkurso „Lietuvos Respublikos pilietis“ dalyviais ir laimėtojais: mokyklų diplomančių – Vilniaus „Židinio“ suaugusių gimnazijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos, Vilniaus karaliaus Mindaugo, Lazdynų, Grigiškių vidurinių, taip pat – mokyklų laureačių – Vilniaus Antano Vienuolio, Abraomo Kulviečio vidurinių ir Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos atstovais. Išrinkti ir geriausiai konkurse pasirodžiusieji moksleiviai: laureate už piešinį „Lietuva“ paskelbta Vilniaus Abraomo Kulviečio septynmetė Viktorija Nenartovičiūtė ir geriausiai testą išsprendę Grigiškių vidurinės moksleivė Justyna Jasovičiūtė ir Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokinys Aleksandr Falin.

Jaunuolius sveikino konkurso komisijos nariai ir pagrindiniai konkurso organizatorių pagalbininkai – UAB „Garsų pasaulis“ referentė Zita Pašūnaitė, UAB ATEA Projektų grupės vadovas Rimas Kvaselis, Vilniaus savivaldybės Kultūros ir ugdymo departamento Švietimo skyriaus Neformaliojo švietimo poskyrio vedėja Daiva Želvienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Sigitas Mecelica ir Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus viršininkė Nomeda Cibarauskienė. Šventę skaidrino ne tik jos svečių linkėjimai ir konkurso dalyvių šypsenos – malonią nuotaiką kūrė gitaros garsai, kuria skambino penkiolikametė Kornelija Juknytė. Konkurso ir šventės iniciatoriai – Vilniaus migracijos valdybos viršininkas Gintaras Bagužis ir Pasų skyriaus viršininkė Edita Prilepskienė padėkojo svečiams už dovanas ir gražius žodžius, o jaunuomenei palinkėjo sėkmės kūryboje, moksluose ir pasirinktajame kelyje. Šventė baigėsi pasų parodos atidarymu – kai kuriems joje eksponuojamiems Policijos muziejaus dokumentams jau kone šimtas metų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *