„Vilniaus migracijos“ futbolininkai – šešiskart čempionai

futbolas„Vilniaus migracijos“ futbolininkai – šešiskart čempionai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Migracijos valdybos futbolo komanda laimėjo pirmąją vietą 17-ajame tarptautiniame Europos migracijos ir prieglobsčio tarnybų futbolo turnyre, vykusiame šių metų birželio 23-24 dienomis Italijoje, Ragūzos (Ragusa) mieste.

Tai yra šeštas kartas, kai „Vilniaus migracijos“ futbolininkai minėtame tarptautiniame turnyre pelno auksą.

Europos migracijos ir prieglobsčio tarnybų futbolo turnyre dalyvauja nuo 2009 metų

Europos migracijos ir prieglobsčio tarnybų futbolo turnyre Migracijos valdybos futbolo komanda dalyvauja nuo 2009 metų. Pirmuosiuose turnyruose, kuriuose Migracijos valdybos futbolininkai žaidė mišraus futbolo grupėje, Migracijos valdybos komanda buvo prizininkė, pelniusi bronzą (2009 m.), sekančiais metais (2010 m.) – sidabrą, visuose paskesniuose, vykusiuose Lietuvoje, Belgijos Karalystėje, Vengrijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje ir šiais metais – Italijoje, laimėjo pirmąsias vietas mišraus futbolo (3 vyrai, 4 moterys) grupėje, o du kartus – 2014 ir 2015 metais, kai pristatė ir moterų komandas, auksą pelnė ir moterų grupėje. Kiekvieni žaidimo metai teikia ne tik patirties, naujų iššūkių, stiprina komandą, bet ir įpareigoja kaskart žaisti geriau.

Italijos turnyre dalyvavo15 Europos šalių komandų ir, svečio teisėmis, Kanados rinktinė. Pirmieji lietuvių susitikimai su norvegais, šveicarais ir britais buvo pergalingi – į visų minėtų priešininkų vartus Vilniaus policijos žaidėjai įmušė po tris įvarčius, o patys praleido vienintelį – norvegų smūgį. Ketvirtfinalyje lietuviai 3:0 įveikė latvius, 3:2 Italijos karabinierius ir, 3:1 laimėję prieš Norvegus, tapo turnyro čempionais.

vilniaus migracijos futbolininkai17-ajame Europos migracijos ir prieglobsčio tarnybų futbolo turnyre „Vilniaus migracijos“ komandoje žaidė, Lietuvai bei šalies policijos organizacijai atstovavo ir aukso medalius pelnė šie Vilniaus aps. VPK darbuotojai: Edita Prilepskienė, Daiva Balkienė, Anželika Blaževič, Giedrė Naujikienė, Rūta Aksionova, Henrieta Kličiūtė, Renata Mizgaitienė, Vytautas Stakys, Aleksandr Borovko ir Svajūnas Polikevičius.

„Vilniaus migracijos“ futbolo komandos kapitonė E. Prilepskienė tikisi išsaugoti komandos čempionės sudėtį ir sėkmingai pasirodyti sekančiame turnyre, kuris vyks Latvijoje: „Yra malonu laimėti, sulaukti pagyrų iš futbolo žaidėjų ir organizatorių. Tai skatina dar labiau temptis ir garbingai atstovauti Lietuvai“.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *