Vilniaus AVMI su policija aptiko gudriai paslėptą nelegalią degalinę

nelegali degalinėVilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad, bendradarbiaudama su Policijos komisariato Prevencinio skyriaus tyrėjais, aptiko nelegalią degalinę ir daugiau nei pusantros tonos dyzelinio kuro, supilstyto į Vilniaus AVMI neregistruotas statines. Ozo gatvėje esančiame garaže rasta ir moderni kuro pilstymo įranga.

„Nors mokesčių vengiantys sukčiai ir sugeba gudriai užmaskuoti tamsiuose garažuose veikiančias nelegalias degalines, bet Vilniaus AVMI, bendradarbiaudama su policija ir kitomis institucijomis, jas randa.“, – teigia Vilniaus AVMI viršininkas Marius Žemgulis.

Patikrinimo metu Vilniaus AVMI inspektoriai garaže iš viso rado vieną 200 litrų metalinę ir dvi 1000 litrų talpos plastikines statines.

Garažo savininkas teigė statines matantis pirmą kartą, esąs nustebęs ir negali paaiškinti, iš kur jos atsirado, mat garažą nuomoja kitam asmeniui. Telefonu atsiliepti vengęs nuomininkas pasirodė tik kitą dieną.

Už mokesčių inspekcijoje neregistruotas kuro statines ir pilstymo įrangą degalų savininkui gresia iki 10 tūkst. Lt bauda, taip pat jis turės sumokėti beveik 2 tūkst. Lt akcizo.

Vilniaus AVMI primena, kad gyventojai apie mokestinius pažeidimus gali pranešti paskambinę pasitikėjimo telefonu 1882, užpildę anketą interneto svetainėje www.vmi.lt arba apsilankę Mokesčių inspekcijoje.

kriminalai.com

Vilniaus apskr. VMI info.