Vilkiko vairuotojas iš Rusijos į Lietuvą vežėsi revolverį (foto)

suo policijaŠeštadienio (birželio 15 d.) rytą Medininkų kelio poste detaliai patikrinę krovininiu vilkiku į Lietuvą įvažiavusio Rusijos piliečio bagažą, muitinės pareigūnai tarp jo asmeninių daiktų surado ir ginklą. Revolveris iš startinio buvo perdarytas į kovinį, pritaikytą šaudyti mažo kalibro šoviniais.

Apie 8 val. ryto į Medininkų kelio postą vilkiku „Scania“ atvažiavęs Rusijos Federacijos pilietis Y. S. pareigūnams sakėsi vežąs į Kaliningrado sritį medienos krovinį.

Patikrinę krovinį muitininkai nieko įtartino nepastebėjo, tačiau tarp asmeninių vairuotojo daiktų, jo rankinėje, rado revolverį. Preliminariais duomenimis tai italų gamybos garsinis ginklas, kuris buvo perdarytas į šaudantį mažo kalibro šoviniais. Taip pat rastas vienas garsinis ir šeši mažo kalibro šoviniai.

Vairuotojas sakė kadaise įsigytą revolverį besivežiojantis savigynos tikslais.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 253 str. 1 dalį (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais) ir 199 str. 2 dalį (Kontrabanda).

Po apklausos Y. S. buvo paleistas, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą.

kriminalai.com

šaltinis: MD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.