Vilkiko vairuotojas baltarusis cigaretes gabeno statinėje

Vilkiko vairuotojas baltarusis į Lietuvą gabeno statinę dvigubu dugnu, kurioje slėptos kontrabandinės cigaretės. Jį demaskavo Raigardo punkte dirbę Druskininkų pasieniečiai ir muitininkai.

Trečiadienį tuoj po vidurnakčio į Raigardo kontrolės punktą iš Baltarusijos įvažiavo vilkikas „MAN“ su lenkiškais numeriais ir su puspriekabe. Jį vairavo 46-erių Baltarusijos pilietis.

Raigardo punkte dirbusiems VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiams baltarusio ir transporto priemonės dokumentai įtarimų nesukėlė. Kartu su muitininkais apžiūrint puspriekabės daiktų skyrių pareigūnai atkreipė dėmesį į ten gulėjusią metalinę 200 litrų talpos statinę. Nupręsta ją apžiūrėti atidžiau.

Paaiškėjo, kad statinė turi dvigubą dugną. Joje iš viso buvo slepiama 600 pakelių įvairių rūšių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis.

Dėl kontrabandos Raigardo muitininkai baltarusiui pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir transporto priemonės, kuria gabenta kontrabanda, konfiskavimas.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos