Vietoj kuro bako muitininkai atrado cigarečių slėptuvę

cigaretės kuro bakeVakar Kybartų kelio poste, tikrindami per sieną važiuojančio „VW Passat“ kuro baką, vietoj jo muitininkai aptiko slėptuvę kontrabandinių cigarečių.

Posto pareigūnams naktį talkinę Kauno teritorinės muitinės Mobiliosios grupės pareigūnai, tikrindami į Lietuvą iš Kaliningrado srities atvykusį marijampoliečio T. M. vairuojamą „VW Passat“, variklio skyriuje pastebėjo įmontuotą nedidelį baką, kurio ten neturėtų būti. Kam jis skirtas, negalėjo įvardyti ir automobilio vairuotojas. Patyrę pareigūnai, nujausdami, kad tai gali būti specialiai įrengtas papildomas kuro bakas, nusprendė patikrinti, kas yra tikrojo mašinos kuro bako vietoje. Muitininkai tam pasitelkė mobiliąją kuro matavimo sistemą, kuria vos per keletą minučių galima nustatyti, kiek degalų yra automobilyje.

Tačiau sistema kuro nesiurbė ir vis didėjant pareigūnų įtarimams, kad kuro bako vietoje gali būti prikimšta nelegalių rūkalų, nuspręsta mašiną patikrinti detaliai.

Netrukus paaiškėjo, kad ne tik kuro bake, bet ir visose automobilio durelėse buvo prikimšta nelegaliai gabenamų cigarečių. O automobilio vairuotojas, kuris įvažiavęs į muitinės postą pareigūnus tikino gabenąs tik du pakelius cigarečių, dabar stovėjo nuleidęs galvą. Lengvai pasipelnyti norėjusiam vyrui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, o nelegaliai gabentos cigaretės ir transporto priemonė sulaikyta.

Iš viso automobilio konstrukcijose jis buvo sukimšęs 1250 pakelių cigarečių, kurių dauguma buvo be banderolių.

Įskaitant privalomus sumokėti mokesčius, nelegalaus krovinio vertė – 9024 litai.

kriminalai.com.

šaltinis: LRM info.