Vienintelio šalyje Policijos teatro personažai – vaikams

policijos teatro personazaiVienintelio šalyje Policijos teatro personažai – vaikams

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariatas yra parengęs prevencinio ir teisinio švietimo projektą vaikams ir jaunimui, kurį finansavo Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdyba, ir pagal jį vienintelis šalyje įsisteigęs Policijos lėlių teatrą.

Pirmasis spektaklis parodytas 2015 metų lapkričio 16 dieną. O dabar Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistai Jurgita Packevičienė, Aušra Beltienė ir Viktoras Doda Puškonių vaikų dienos centre pamalonino juo šio centro lankytojus, tėvus, iš Saločių ir Raubonių dienos centrų atvykusius vaikus.

Spektaklyje „Roko istorija“

Kas gali nutikti, kai vaikas neklauso suaugusiųjų ir nesilaiko saugaus elgesio taisyklių, žiūrovai galėjo pamatyti jaunųjų policijos rėmėjų parodytame spektaklyje „Roko istorija“. Teatro aktoriai, policijos rėmėjai – Silvija Bakšytė, Lukas Bičkūnas, Lukas Stankevičius, Ričardas Ališauskas, Karina Moderytė, Faustas Paliulis ir Nerilė Švedavičiūtė įkūnijo nuotaikingus Policijos lėlių teatro personažus ir pralinksmino ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Už puikų pasirodymą jie apdovanoti Norgėlų dienos centro ir policijos pareigūnų įteiktomis saldžiomis dovanėlėmis.

Po spektaklio

Po spektaklio kartu su vaikais diskutuota apie pagrindinių spektaklio veikėjų Roko ir Tomo klaidas. Priminta ir kitų dalykų – kaip reikia teisingai ir atsakingai elgtis, saugoti save ir vertingus daiktus nuo nusikaltėlių, papasakota apie policininkų darbą, paaiškinta prevencinės veiklos reikšmė, pabrėžta, kodėl reikia klausyti suaugusiųjų patarimų, mokėti ne tik Kelių eismo taisykles, bet ir būti susipažinus su reikiamais įstatymais.

Norgėlų vaikų dienos centrui policijos pareigūnai padovanojo knygelę-stalo žaidimą „Saugus eismas“, o policijos komisariato darbuotojai nudžiugino mažuosius savo vaikų žaislais ir knygelėmis.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *