Vidaus reikalų ministerijoje darbą pradėjo ministras A. Melianas

Ministras Melianas
Ministras Melianas

Vidaus reikalų ministerijoje naujas Ministras

Balandžio 17 d. surengtame Seimo plenariniame posėdyje prisiekė ir oficialiai pareigas pradėjo eiti naujasis vidaus reikalų ministras Artūras Melianas, šiame poste pakeitęs Raimundą Palaitį. Iškart po priesaikos naujasis ministras buvo pristatytas vidaus reikalų sistemos darbuotojams. „Prisipažinsiu, darbas vidaus reikalų sistemoje man bus naujas, tačiau iš esmės artimas: teko prisiliesti ir prie savivaldos, ir prie regioninės plėtros, ir galiausiai – prie statutinės tarnybos. Priimu šias pareigas su atsakomybe, tikiuosi, kad mano žinios ir patirtis bus naudingi,“ – sakė ministras A. Melianas.

Ministrų pasikeitimo ceremonija

Ministrų pasikeitimo ceremonijoje ilgiausiai vidaus reikalų ministro pareigas ėjusiam R. Palaičiui buvo padėkota už profesionalią tarnybą bei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus vidaus reikalų sistemai“. Sėkmės nelengvoje tarnyboje naujajam ministerijos vadovui linkėjo simbolinį ministro portfelį savo įpėdiniui perduodamas R. Palaitis.

Naujasis vidaus reikalų ministras A. Melianas – aštuonioliktasis Vidaus reikalų ministerijos vadovas per dvidešimt atkurtos nepriklausomybės metų.

Antrą kadenciją Seime dirbantis A. Melianas Vilniaus universitete yra įgijęs ekonomikos ir socialinio darbo bakalauro laipsnius, stažavęsis Lenkijoje, Airijoje, Danijoje ir JAV. Iki šiol jam teko eiti Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojo (anksčiau – pirmininko), Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos nario pareigas, dirbti įvairiose parlamentinėse grupėse.

Anksčiau A. Melianas buvo išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, taip pat ėjo Vilniaus apskrities viršininko pavaduotojo pareigas.

kriminalai.com

šaltinis: LRS info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *