Vakar visame Kauno rajone tikrinti vairuotojai – tiek automobilių, tiek traktorių, tiek dviračių

reidasVakar visame Kauno rajone tikrinti vairuotojai

Vakar Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai nuo 6.00 val. iki 18.00 val. visame Kauno rajone tikrino, kaip vairuotojai (automobilių, traktorių, dviračių) laikosi Kelių eismo taisyklių.

Pareigūnai lankėsi Vilkijoje, Čekiškėje, Kačerginėje, Ežerėlyje, Zapyškyje taip pat Lapėse, Drąseikių karjero prieigose ir Garliavoje, Linksmakalnyje, Viršužiglyje, Gervėnupyje, Vaišvydavoje, Šlienavoje.

Iš viso priemonės metu patikrinta beveik 500 vairuotojų (467). Iš jų 158 teko pasitikrinti blaivumą. Nustatyti trys vairuotojai, vartoję alkoholio, tačiau neviršiję leistinos normos (0.30%, 0.23% ir 0.19%). Neblaivūs vairuoti sėdo ir 5 dviratininkai. Išaiškinti 4 asmenys, vairavę transporto, tačiau neturintys teisės vairuoti (1 iš jų vairavo traktorių). Dar 5 administracinės teisės pažeidimo protokolai buvo surašyti už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. 2 protokolai surašyti už Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 178 str. (Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose) pažeidimą bei 2 už  Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 50 str. (Smulkusis svetimo turto pagrobimas) pažeidimą.

Pareigūnai primena, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau. 

Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 15 asmenų (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos žuvo 20), dar 571 buvo sužeistas (pernai – 476). Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

 

kriminalai.com

šaltinis:  Kauno aps. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *