Vaistai slėpti po spauda

vaistaiLapkričio 14-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, siekdami užkardyti ir atskleisti galimus neteisėtos vaistinių preparatų apyvartos atvejus.

Patikrinus gautą informaciją, Alytaus autobusų stotyje, esančioje Naujojoje  gatvėje, sulaikyta A. S. B., gimusi 1949 m., kuri neteisėtai prekiavo vaistais. Pakuotes su analgetikais, antibiotikais ir kitais įvairiais medikamentais, kuriems įsigyti reikalingas receptas, ji traukė „iš po prekystalio“. Savo nelegalų verslą ji pridengė laikraščių ir maisto papildų prekyba Alytaus autobusų stotyje.

Vaistai paimti ir saugomi Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

A. S. B. pradėta administracinė teisena.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 441 str. numato:   Vertimasis vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla, kuriai reikalinga licencija, be licencijos ar kitokiu neteisėtu būdu, jeigu tai nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo.

kriminalai.com                           

šaltinis: Alytaus aps.VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *