Vaikai kartu su pareigūnais padėjo miško žvėreliams

Vilkaviškio rajono policijos VPS prevencijos poskyrio pareigūnai, tęsdami tradiciją, vėl pakvietė mokinius į akciją „Padėkime žvėreliams žiemą“ . Pareigūnai kartu su Vilkaviškio rajono Virbalio vidurinės mokyklos ir Vilkaviškio S. Nėries pagrindinės mokyklos 6-7 klasių mokiniais 2012m vasario 22d. apsilankė Uosijos miškelyje ir Virbalgirio draustinyje.

Akcijos dalyviai keliavo į mišką nešini gardumynų miško žvėreliams. Marijampolės miškų urėdijos Vilkaviškio girininkijos girininko pavaduotojas Regimantas Valaitis ir Vilkaviškio girininkijos eigulys Alvydas Vekeriotas vaikams pasakojo apie miško gyventojus, kaip gyvena žvėreliai žiemą, kaip jiems reiktų padėti peržiemoti ir kt.

Taip pat vaikai sužinojo, kad Virbalgirio giria yra draustinis, kad išsiskiria iš visų kitų miškų tuo, kad joje auga liepos. Beveik pusę Virbalgirio botaninio – zoologinio draustinio ploto užima gryni liepynai, ir nėra Lietuvoje kito miško kuriame taip vyrautų ši medžių rūšis. Virbalgirio draustinyje galima sutikti briedžių, elnių, stirnų, bebrų.

Atlikus gerą darbą visus akcijos dalyvius lydėjo gera nuotaika .

kriminalai.com

šaltinis: Vilkaviškio r. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos