Vagysčių įkalčiai – vaizdo kamerose

Vagysčių įkalčiai – vaizdo kamerose

Pastaruoju metu padaugėjo pranešimų apie vagystes iš parduotuvių ir degalinių. Ilgapirščiai nepastebėti išneša ne tik smulkias prekes, bet ir jų pakuotes, išvažiuoja, nesumokėję už degalus. Pasitaiko atvejų, kai parduotuvės darbuotojai prekių pasigenda pavėluotai, tik pastebėję trūkumą. Tokiais atvejais gelbsti įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Per pirmuosius šių metų mėnesius Panevėžyje užfiksuota 10 vagysčių iš parduotuvių ir degalinių. Pernai, pasinaudojus vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuota medžiaga, išaiškintos 35 iš 44 vagystės iš parduotuvių ir 5 iš 15 – iš degalinių.

Vaizdo stebėjimo kameros medžiaga – svarbus vagystės įkaltis

Vaizdo stebėjimo kameros medžiaga – svarbus vagystės įkaltis: užfiksuojamas pats vagystės veiksmas ir matomas nusikaltimą darančio asmens veidas. Prekybos vietose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros atbaido dalį ilgapirščių, padeda greičiau nustatyti vogusių asmenų tapatybę. Panevėžio apskrities policija pataria, norint išvengti vagysčių, įrengti geros kokybės vaizdo stebėjimo kameras, kiek įmanoma detaliau fiksuojančias prekybos vietos plotą.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *