Vagišius su įkalčiais sulaikytas nusikaltimo vietoje

Šiąnakt, 2.10 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato patruliai gavo pranešimą, kad Eišiškėse apsaugos tarnyba užfiksavo įsilaužimą į vaistinę. Policijos pareigūnai, patruliavę Eišiškių seniūnijoje, operatyviai atvyko į įvykio vietą ir su įkalčiais sulaikė įtariamąjį A. A. (gimusį 1984 m.). Sulaikytojo kišenės buvo pilnos vaistų.

Apžiūrėjus vaistinės teritoriją, aptiktas kasos aparato pinigų stalčius, šalia jo mėtėsi vaistų pakeliai. Vaistinės patalpos buvo nusiaubtos – išdaužytas durų stiklas, sugadinta kompiuterinė įranga, ant grindų išmėtyti vaistai ir vaistų pakeliai. Pats įsilaužėlis elgėsi neadekvačiai, matėsi sulėtėjusi reakcija. Įtariama, kad jis buvo apsvaigęs ne tik nuo alkoholio, bet ir nuo narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 140 str., A. A. sulaikytas ir uždarytas į Šalčininkų policijos areštinę. Sulaikytajam pateikti įtarimai dėl vagystės. Artimiausiu laiku ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras kreipsis į teismą dėl suėmimo.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *