Uzbekas krovininiu automobiliu išvertė Raigardo punkto tvoros vartus

tvora_vsatNeapdairus vairuotojas iš Uzbekistano, atlikdamas manevrą krovininiu automobiliu, pasienyje su Baltarusija veikiančiame Raigardo kontrolės punkte išvertė tvoros vartus. Sekmadienį vakare Raigardo punkte budėję Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai per vaizdo kameras užfiksavo krovininį automobilį „DAF“ su priekaba, kuris sukdamasis kliudė ir nuvertė punkto teritorijoje esančius vartus.

57 metų uzbeko vairuojamą sunkiasvorę transporto priemonę vokiškais valstybiniais registracijos prieš keliolika minučių buvo patikrinę Lietuvos pasieniečiai bei muitininkai, leidę jam išvykti į Baltarusiją. Pastarosios šalies pasienio pareigūnai atsisakė įleisti uzbeką, tad jis nusprendė grįžti į Lietuvą.

Apsisukdamas vairuotojas neapdairiai manevravo krovininiu automobiliu su priekaba, kliudė punktą juosiančią tinklinę tvorą ir išvertė vartus, vedančius link prie sienos esančio pasieniečių stebėjimo bokštelio. Eismo įvykio metu uzbekas buvo blaivus. Druskininkų užkardos pareigūnai į Raigardo punktą iškvietė Druskininkų policijos ekipažą. Pradėta administracinės bylos teisena dėl eismo įvykio, sukėlusio turto apgadinimą.

Vairuotojas liko Raigardo punkte. Jis nakvojo savo automobilyje, o pirmadienį priešpiet policijos bus apklausiamas. Taip pat bus sprendžiamas klausimas dėl atlyginimo už avarijos metu sugadintus vartus.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.