Už pranešimą apie gaisrą nukentėjusiajam keršiję smurtautojai sulaukė bausmių

„Du kaltinamieji sulaukė baudžiamosios atsakomybės už niekuo nepateisinamus smurto išpuolius prieš tą patį nukentėjusįjį vieną ir tą pačią dieną, tik skirtingu laiku ir skirtingose vietose. Žmogus nukentėjo ir buvo sunkiai sužalotas iš esmės už teigiamą poelgį – pranešimą ugniagesiams apie gaisrą, nes išvakarėse degęs automobilis galėjo būti pavojingas aplinkiniams pastatams “, – teigia valstybinį kaltinimą nagrinėjant bylą teisme palaikęs Biržų rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Raimundas Binkis.

Du biržiečiai sulaukė bausmių už smurto išpuolius pernai vasarą – už sunkų sveikatos sutrikdymą 21 metų M.S. nuteistas trejų metų keturių mėnesių laisvės atėmimu, už įžūlų elgesį viešoje vietoje 41 metų R.S. apribota laisvė vieneriems metams dviem mėnesiams.

Tokį sprendimą, išnagrinėjęs Biržų rajono apylinkės prokuratūros prokuroro Raimundo Binkio perduotą nusikaltimų žmogaus sveikatai ir viešajai tvarkai baudžiamąją bylą, priėmė rajono apylinkės teismas.

Nuteistajam M.S. teks atlyginti penkis tūkstančius 600 litų gydymo išlaidų.

Bylos duomenimis, pernai gegužės 15 d. pavakare Biržų rajono Anglininkų kaime R.S., įžūliai užsipuolęs vyriškį, trenkė jam kumščiu į veidą.

Tos pačios dienos vakare Anglininkų kaimo vieno namų kieme M.S., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, keršto motyvais suspardė ir sumušė tą patį nukentėjusįjį, kuris neteko sąmonės ir buvo išvežtas į apskrities ligoninę.

Įstatymas už sunkų sveikatos sutrikdymą numato laisvės atėmimo bausmę iki dešimties metų.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros  info.

Posted Under
Be kategorijos