Už kontrabandinį dyzeliną – bauda ir mokestis

kontrabandinis dyzelinasŠiandien, sausio 26 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Akcizų administravimo skyriaus darbuotojais patikrino garažą Panevėžio rajone, Karsakiškyje. Garaže rasta apie 600 litrų kontrabandinio dyzelino, išpilstyto į įvairias talpyklas, ir išpilstymo įranga. Paimti dyzelino mėginiai.

Surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 171 (2) straipsnį. Už biokuro, bioalyvos gabenimo ir laikymo, taip pat naftos produktų gabenimo ir laikymo degalų talpyklose tvarkos pažeidimą degalų savininkui gresia bauda nuo vieno iki dvidešimties tūkstančių litų. Taip pat bus apskaičiuotas mokėtinas akcizas už dyzeliną.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai prašo apskrities gyventojų, žinančių, kur laikomi kontrabandiniai degalai, cigaretės, pranešti policijai anoniminiu telefonu (8 45) 503 333, elektroniniu paštunerijus.kurklietis@policija.lt

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK inf.