Už keiksnojimą ir grasinimą – areštinė

areštinėRokiškio rajono policijos komisariato tyrėjai baudžiamuoju įsakymu atiduoda teismui bylą, kurioje viešosios tvarkos pažeidimu, vagyste ir pasipriešinimu valstybės tarnautojui kaltinamas teisėsaugai gerai žinomas Panemunėlio gyventojas R. D. – už įvairias nusikalstamas veikas daugiau nei 10 kartų.

2011 metų gruodžio 23 d. popietę iš Rokiškio miesto centre įsikūrusios parduotuvės „Eurokos“ R. D. bandė pavogti 149 litų vertės vyriškus kvepalus „Hugo Boss“. Atvykusią į parduotuvę vagišiaus sulaikyti rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėją R. D. iškoneveikė necenzūriniais žodžiais, grasino su ja susidoroti. Parduotuvė buvo pilna žmonių, justa artėjančių švenčių nuotaika. Šiurkštūs keiksmai ir grasinimai šokiravo aplinkinius. Pareigūnė nepabūgo keikūno, ėmėsi aktyvių sulaikymo veiksmų. Iš parduotuvės R. D., nespėjęs pasikvėpinti prabangiais kvepalais, pristatytas į rajono Policijos komisariato areštinę. Dėl jo veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo metu paaiškėjo naujų aplinkybių apie kitus R. D. darbus. Ikiteisminio tyrimo medžiaga papildyta naujais epizodais.

Dabar R. D. savo kaltę pripažįsta, atsiprašė įžeistos pareigūnės. Už nusikalstamą veiką 90 parų jam teks praleisti nelaisvėje.

kriminalai.com

šaltinis: Rokiškio RPK info.