Uostamiestyje sulaikyti į plėšikus panašūs vagys (video)

kajdanki_antrankiaiUostamiestyje sulaikyti į plėšikus panašūs vagys

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė į atskirąją baudžiamąją bylą atskirtą ikiteisminį tyrimą dėl klaipėdiškio, kuris 2013 m. pavasarį dalyvavo apvagiant pietinėje miesto dalyje esantį lombardą. Tąkart trys kaukėti vaikinai, sudaužę vitrinas, pagrobė didelį kiekį auksinių juvelyrinių dirbinių. Uostamiesčio bendrovei buvo padaryta apie 50 000 Lt turtinė žala.

2013 m. vasarą Klaipėdos apskrities VPK ONTB tyrėjai perdavė kaltinamajam aktui surašyti baudžiamąją bylą dėl dviejų įtariamųjų padarytos nusikalstamos veikos. Vaikinams buvo pareikšti kaltinimai dėl bendrininkų grupėje įvykdytos didelės vertės svetimo turto vagystės ir turto sunaikinimo. Ikiteisminio tyrimo metu trečiasis įtariamųjų bendrininkas – tris kartus už plėšimus ir vagystes teistas niekur nedirbantis uostamiesčio gyventojas – pasislėpė nuo tyrėjų. Buvo paskelbta jo paieška.

Pasislėpęs klaipėdiškis sulaikytas 2013 m. gruodžio mėn., jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas – ir pareikšti galutiniai kaltinimai. Be bendrininkų grupėje įvykdytos nusikalstamos veikos, vaikinas dar kaltinamas neteisėtai disponavęs narkotinėmis medžiagomis, nes 2013 m. sausio pradžioje ONTB pareigūnai sulaikė šį įtariamąjį vienoje uostamiesčio kavinėje. Pas jį aptikti septyni folijos lankstinukai su narkotine medžiaga – heroinu.

LR baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. už didelės vertės svetimo turto vagystę numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *