Uostamiestyje suimtas kvaišalų kontrabandininkas (video)

Uostamiestyje suimtas kvaišalų kontrabandininkas

klaipedos policija

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, ketinusį per Lietuvos Respublikos valstybės sieną kontrabanda gabenti psichotropines medžiagas. Pas įtariamąjį rasta tablečių su psichotropine medžiaga MDMA.

Sulaikymo operacijoje dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai.

Sutuoktinių pora iš Kaliningrado sulaikyta praėjusios savaitės pirmadienio popietę Nidos tarptautiniame pasienio kontrolės punkte, kai bandė išvykti iš Lietuvos Respublikos. Uostamiesčio policijos pareigūnai bei pasieniečių specialistai, apžiūrėję 1973 metais gimusių Rusijos Federacijos piliečių automobilį „Pontiac Vibe“, aptiko tablečių su psichotropine medžiaga MDMA, vadinama ecstazy.

Abu įtariamieji uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę, jiems pareikšti įtarimai dėl psichotropinių medžiagų kontrabandos. Rusijoje už plėšimą teistas ir 3 metus kalėjęs vyriškis prisipažino ketinęs gabenti psichotropines medžiagas per Lietuvos Respublikos valstybės sieną.

Tikrinama, ar jo žmona žinojo apie „ecstazy“ kontrabandą. Jai paskirta kardomoji priemonė – įpareigojimas nuolat registruotis Neringos policijos komisariate. Moters sutuoktinis po laikino 48 val. sulaikymo suimtas 2 mėnesiams.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokuroro sprendimu apribotos įtariamųjų nuosavybės teisės į jų automobilį.

LR BK 199 str. 2 d. už narkotinių (psichotropinių) medžiagų kontrabandą numato laisvės atėmimą nuo 3 iki 10 metų.

kriminalai.com                           

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *