Uostamiestyje kvaišalų prekeiviams – neramios dienos (video)

Uostamiestyje kvaišalų prekeiviams – neramios dienos

klaipedos policija

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai toliau tęsia aktyvius tyrimo veiksmus, nustatydami narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo vietas bei traukdami baudžiamojon atsakomybėn šias medžiagas platinančius asmenis.

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotikų platintojų veiklos.

Baudžiamojon atsakomybėn už kanapių ir jų dervos platinimą nepilnamečiams patraukti trys asmenys.

Iš viso narkotinių medžiagų platintojams inkriminuojamos penkios nusikalstamos veikos. Dar trijų narkotikų vartotojų atžvilgiu atskirti ikiteisminiai tyrimai užbaigti, surašius baudžiamuosius įsakymus.

Pirmieji kvaišalų platintojai su įkalčiais sulaikyti dar 2011 m. lapkričio mėn. Pas įtariamuosius aptikta apie 20 g hašišo ir apytiksliai toks pat kanapių ir jų dalių kiekis.

Vienas iš įtariamųjų – aukštosios mokyklos studentas, kiti du narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys niekur nedirba.

Sulaikytas kanapių platintojas.

2012 m. lapkričio mėn. Klaipėdos apskrities VPK ONTB pareigūnai prie vienos gydymo įstaigos apžiūrėjo klaipėdiečio automobilį „BMW“, kuriame aptiko apie 5 g kanapių ir jų dalių.
Po kelių dienų teisėsaugininkai sulaikė ir šiais kvaišalais prekiavusį asmenį. Kartu su juo automobiliu „BMW“ važiavo dar vienas apie 5 g narkotikų įsigijęs asmuo.
Pas kanapių ir jų dalių prekeivį aptikta apie 70 g šios narkotinės medžiagos.
Narkotinių medžiagų platinimu įtariamas asmuo niekur nedirbo.

Slaptos operacijos metu sulaikytas narkotikų platintojas.

Įtariamasis sulaikytas po to, kai du kartus pirkėjais apsimetusiems asmenims pardavė apie 5 g kanapių ir jų dalių. Dar apie 10 g narkotinės medžiagos aptikta ir jo gyvenamojoje vietoje.

Įtariamasis niekur nedirba.

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

LR BK 261 str. už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams numato laisvės atėmimą nuo 3 iki 12 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK  info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *