Uostamiestyje į teisiamųjų suolą sės kvaišalų platintojai

Uostamiestyje į teisiamųjų suolą sės kvaišalų platintojai

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl grupės asmenų, kurie Klaipėdos mieste platino narkotines (psichotropines) medžiagas. Tyrimo metu nustatyti penki įtariamieji (jiems įteikti įtarimai dėl 8 nusikalstamų veikų padarymo), trims iš jų – dėl kvaišalų platinimo, taip pat ir dideliais kiekiais. Pareigūnai nutraukė dviejų narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo „taškų“ veiklą Klaipėdoje, Žalgirio g. ir Rumpiškės g. Didelį kiekį heroino į uostamiestį iš Vilniaus maršrutiniu taksi gabenęs klaipėdietis sulaikytas degalinėje, ties įvažiavimu į miestą. Pas jį aptikta apie 50 g kvaišalų.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatytas ir narkotikus sulaikytajam pardavęs vilnietis. Vienam iš įtariamųjų paskirta kardomoji priemonė – suėmimas – ir apribotos nuosavybės teisės į kratos metu rastus virš 2 000 Lt. Likusiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų. LR BK 260 str. 2 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 10 metų. Policijos pareigūnai dėkoja neabejingiems klaipėdiečiams, suteikusiems vertingos informacijos apie jiems žinomas narkotikų platinimo vietas.

Video medžiaga: 

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos asp. VPK info.
cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *