Uostamiesčio policija ir pasieniečiai aptiko Skandinavijoje vogtų prekių sandėlį (video)

vogtu-prekiu-sandelysUostamiesčio policija ir pasieniečiai aptiko Skandinavijoje vogtų prekių sandėlį

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir VSAT prie LR VRM Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai gavo operatyvinės informacijos, kad Lietuvos Respublikos piliečiai vykdo vagystes užsienio valstybėse, o pavogtus daiktus gabena į Lietuvą.

Pavogtų prekių vertė – milijonas aštuoni šimtai tūkstančių Norvegijos kronų

Nustatyta, kad Lietuvos Respublikos piliečiai iš Norvegijos pargabeno pavogtų naujų rūbų krovinį, kurio dalį iškrovė į išsinuomotą sandėlį, dalį – į mikroautobusą, kuriuo išvežė į pardavimo vietą. Pavogtų prekių vertė – milijonas aštuoni šimtai tūkstančių Norvegijos kronų.

Gavus papildomos informacijos iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybos, 2015-12-17 Kretingos rajone sulaikytas sunkvežimis, kuriuo buvo gabenama 20 dėžių užsienyje pavogtų prekių. Sulaikyti du sunkvežimiu važiavę vyrai, atliktos kratos, kurių metu sandėlyje rasta dar apie 4000 dėžių su jose esančiais vogtais naujais rūbais (marškiniais).

Įvykį tiria Klaipėdos AVPK Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyba. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2  d.

Uostamiesčio policijos pareigūnai dėkoja VSAT prie LR VRM Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriui už bendradarbiavimą.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *