Uostamiesčio Imuniteto skyriaus pareigūnai sulaikė Rietavo policijos vadovą

antrankiaiKlaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 228 str. 2 d. (Valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, siekiant turtinės ar kitokios asmeninės naudos).

Tyrimo metu nustatyta, kad Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rietavo policijos komisariato (toliau – Klaipėdos aps. VPK Rietavo PK) viršininkas A. V., susitikęs su M. G., kurio vairuojamas mopedas Rietavo policijos pareigūnų buvo laikinai sulaikytas dėl padaryto administracinio teisės pažeidimo bei saugomas Rietavo policijos komisariato teritorijoje, ir, pažeidėjui pateikęs tikrovės neatitinkančius duomenis, galimai įtikino atsisakyti teisės į mopedą ir perleisti šią transporto priemonę jam.

2013 m. gruodžio 4 d. dėl minėtos veikos Klaipėdos aps. VPK Rietavo PK viršininkui A. V. įteiktas pranešimas apie įtarimą bei skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Be to, šiuo metu yra priimta Klaipėdos apylinkės teismo nutartis dėl komisariato vadovo nušalinimo nuo pareigų šešiems mėnesiams.

kriminalai.com                           

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *