Ugnis vakarykščiuose gaisruose pasiglemžė vieno žmogaus gyvybę

ugnisPraėjusią parą šalies ugniagesiams teko gesinti 22 gaisrus ir atlikti 9 kitus gelbėjimo darbus. Gaisruose žuvo vienas žmogus. Šis tragiškas gaisras kilo šiąnakt Klaipėdos rajono Gručeikių kaime, kur užsidegė ūkinis pastatas. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, medinis statinys jau degė atvira liepsna. Ugnis sunaikino pastatą, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 49 metų vyro kūnas. Pasak sodybos šeimininko, žuvęs vyras – tai jo giminaitis, kuris laikinai gyveno šiame ūkiniame pastate. Nelaimės priežastys aiškinamos.

Dar vienas ūkinis pastatas praėjusią naktį degė Kauno rajono Eikščių kaime. Ir čia liepsnos sunaikino medinį statinį, stipriai apdegė ir viduje buvę šieno ritiniai. Nuo ugnies buvo išgelbėta šalia buvusi medinė malkinė ir daržinė. Įtariama, kad pastatas buvo padegtas.

Vakar ryte Mažeikiuose, Taikos gatvėje, dėl transporto priemonių elektros instaliacijos gedimo užsidegė lengvasis automobilis ,,Fiat Brava“. Per gaisrą išdegė prietaisų skydelis, suskilo priekinis automobilio stiklas, aprūko salonas.

Vilniuje, Č. Sugiharos gatvėje, vakar ryte užsidegė metalinis garažas. Gaisro metu išdegė garažo vidus, apdegė apleisto automobilio degios detalės.

Dar vienas automobilis vakar vakare liepsnojo Klaipėdoje, Minijos gatvėje. Per gaisrą išdegė sunkvežimio MAN kabina. Įvykis tiriamas.

Šiąnakt Alytaus rajono Miklusėnų kaime užsidegė individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė lova, aprūko rūsio patalpa. Gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo.

Šiandien ryte Bendrajame pagalbos centre Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad  Šilutės rajono Saugų kaime, susidūrė lengvasis automobilis ,,VW Passat“ ir krovininis sunkvežimis. Per susidūrimą vienas žmogus nuo smūgio iškrito iš lengvojo automobilio ir žuvo. Dar 3 žmonės žuvo, kai buvo užspausti toje pačioje mašinoje. Jų kūnus išlaisvino vietos ugniagesiai. Iš lengvojo automobilio liko tik metalo laužo krūva.

kriminalai.com

šaltinis: PAGD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *