Ugnis niokojo gyventojų pastatus ir kitą jų turtą

gaisraiPraėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 45 gaisrus ir atliko 14 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų vakarykščiuose gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik niokojo gyventojų pastatus ir kitą jų turtą.

Praėjusią naktį Kaune, Panerių gatvėje užsidegė vieno aukšto daugiabutis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė vienas butas su baldais ir namų apyvokos daiktais, sudegė prie namo sienos sukrautos malkos, nudegė pastato stogas. Pirminiais duomenimis, namas buvo padegtas tyčia.

Atrodo, kad vakar popiet individualus gyvenamasis namas buvo padegtas ir Raseinių rajono Antvėjų kaime. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas jau buvo įgriuvęs. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdanga, išdegė rąstinė siena. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Gargžduose, Aukštojoje gatvėje vakar ryte irgi užsidegė individualus gyvenamasis namas. Gaisras kilo rūsyje įrengtoje katilinėje, kur prie kieto kuro katilo užsidegė sukrautos malkos ir pjuvenos. Gaisro metu apdegė vandens šildymo boileris bei vamzdžių apšiltinimo medžiaga, sudegė spintelė, aprūko patalpos. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Dar vienas individualus gyvenamasis namas vakar vakare liepsnojo Anykščiuose, Kurklių gatvėje. Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai, vandeniu sulietas pirmas namo aukštas. Gaisro priežastys taip pat tiriamos.

Vakar vidurdienį Alytuje, Sakų gatvėje gaisras kilo mūriniame garaže. Per gaisrą sudegė čia buvę automobiliai ,,Ford Ka“, ,,Toyota Corolla“ ir ,,VW Caravelle“. Dar sudegė suvirinimo aparatas, nešiojamas kompiuteris, automobilių detalės ir įrankiai, aprūko garažo sienos. Įvykis tiriamas.

Vakar vakare Jurbarko rajone Kalnučių kaime užsiliepsnojo vasaros virtuvė. Ugnis nudegino medinio pastato stogą, pradegė ir sukrito perdengimas, vandeniu buvo sulietos bulvės ir kitos čia laikomos daržovės. Gaisro priežastys irgi aiškinamos.

Vakar ryte Kaišiadorių rajone, kelyje Kaišiadorys – Miežonys, geležinkelio pervažoje lengvasis automobilis ,,VW Passat“ susidūrė su keleiviniu traukiniu. Avarijos metu mašinoje  buvo prispausti 2 žmones. Iškviesti gelbėtojai iš sulamdyto automobilio išlaisvino sužeistą keleivį ir žuvusį mašinos vairuotoją.

Plungės ugniagesiai vakar Plungėje, nuo Babrungo upės užtvankos ledo su gelbėjimo rogių pagalba nukėlė neblaivų vyrą, o Pagėgių gelbėtojai kartu su kariškiais ir jų visureige amfibija vakar trims vandens apsemtiems Stoniškių seniūnijos kaimams nuvežė miltų, kitų maisto produktų, dujų balionų ir perkėlė keletą šių kaimų gyventojų per užlietus vandens ruožus.

kriminalai.com

šaltinis: PAGD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *