Tulpiakiemo kaimo bėgliui teko „paragauti“ elektrošoko

Taser LeleckoVienas Ukmergės rajone Siesikų seniūnijoje Tulpiakiemio kaime gyvenantis jaunuolis sėkmingai galėtų papildyti bukiausių nusikaltėlių gretas. Vaikinas policijai gerai žinomas, tačiau šįkart pareigūnai pas jį skubėjo, nes jam pačiam reikėjo pagalbos.

Balandžio 18 d. Siesikų seniūniją aptarnaujantis apylinkės inspektorius kartu su socialine darbuotoja lankė seniūnijos gyventojus. Kaip tik tuo metu socialinė darbuotoja sulaukė vienos Tulpiakiemio kaimo gyventojos skambučio. Moteris prašė pagalbos, nes namo sugrįžęs neblaivus jos 20-metis sūnus kėlė triukšmą ir grasino pasikarti.

Atvykęs apylinkės inspektorius vaikiną rado ūkiniame pastate. Pamatęs pareigūną jaunuolis vėl ėmė grasinti nusižudysiąs ir reikalavo prie jo nesiartinti.  Pasičiupęs pagalį ir perlaužęs jį pusiau, aštrųjį galą įrėmė į kaklą. Jis neklausė pareigūno ir tvirtino, kad jeigu pareigūnas imsis kokių nors priemonių, jis pats persidurs sau kaklą. Paskui fiziniu susidorojimu ėmė grasinti ir apylinkės inspektoriui.

Į pagalbą buvo iškviestas patrulių ekipažas. Tuomet 20-metis sumanė bėgti. Pareigūnai vijosi jį apie du kilometrus. Pasiekęs Kėdainių rajono ribą, bėglys ją kirto ir staiga sustojęs ėmė vaipytis prieš pareigūnus – neva jis jau kitame rajone ir policininkai neturi teisės jo paliesti… Policijos patruliai panaudojo elektros impulsinį prietaisą Taser, sulaikė vaikiną ir pristatė į rajono policijos komisariatą. Kol išblaivėjo, jam teko pabūti laikino sulaikymo kameroje. Vėliau 20-mečio globa buvo patikėta medikams.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.