Tryškių mokinukai lankėsi policijos komisariate

Tryškių mokinukaiVakar Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos antrokai. Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistė Neringa Novakova moksleiviams priminė pagrindines vaiko teises, pareigas, supažindino, kokia atsakomybė taikoma vaikams už pareigų nevykdymą, padarytus administracinius teisės pažeidimus ir nusikalstamas veikas. Vaikai įdėmiai klausėsi pareigūnės patarimų, kaip saugiai pereiti gatvę, ką reiškia šviesoforo signalai, kodėl būtina segėti atšvaitus. Pareigūnė papasakojo apie savo darbą, kad mažieji tryškiečiai augdami žinotų, jog policininkas – tai žmogus, kuris gali ir patarti, ir padėti patekusiam į bėdą.

Moksleiviai apžiūrėjo sporto salę, kurioje sportuoja policijos pareigūnai. Taip pat susidomėjo, kokia vyksta fotografijos paroda.

Vaikai apžiūrėjo Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojų dalį. Didžiulį įspūdį jiems paliko, prie budėtojų dalies įrengta miesto vaizdo stebėjimo sistema. Pasidžiaugė, kad ir Tryškių miestelyje yra įrengta stebėjimo kamera.

Buvo parodytos ir policijos spec. priemonės. Mažieji matavosi neperšaunamas liemenes, išbandė, kas tai yra tikri antrankiai.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK info.