Trys jauni bendrininkai nuteisti už prievartavimą ir pažeminimus

Kalejimas_paleistas_arestuotasTrys jauni bendrininkai nuteisti už prievartavimą ir pažeminimus

Panevėžio miesto apylinkės teismo nuosprendžiu trys bendrininkai – dvi nusikaltimo metu buvusios nepilnametėmis merginos ir vaikinas, siekę pažeminti ir įžeisti jų pažįstamą nukentėjusiąją, pripažinti kaltais ir sulaukė bausmių. Už seksualinį prievartavimą ir kitas veikas 24 metų A. S. laisvės neteko šešeriems metams. Viena bendrininkė nuteista trejų metų šešių mėnesių laisvės atėmimu, jai bausmės vykdymas atidėtas trejiems metams. Kita – trejų metų laisvės atėmimu, bausmės vykdymą atidedant dviem metams.

Abiems nuteistosioms skirtos auklėjamojo poveikio priemonės – įspėjimai ir elgesio apribojimai 10 mėnesių, jos įpareigotos būti namuose nuo 23 val. iki 6 val., taip pat uždrausta be institucijos, kontroliuojančios šios priemonės vykdymą, keisti gyvenamąją vietą.

Bylos duomenimis, pernai žiemą dvi panevėžietės, pasikvietusios į svečius pažįstamą merginą, užrakino viename daugiabučio namo bute ir neleido išeiti. Čia nukentėjusioji patyrė fizinį smurtą, buvo žeminama ir įžeidinėjama. Vėliau merginos, sumaniusios savo auką dar ir išprievartauti, į pagalbą pasikvietė pažįstamą vaikiną.

Valstybinį kaltinimą nagrinėjant bylą teisme palaikiusios Panevėžio prokurorės Vaidos Baranauskienės teigimu, šioje retoje teisinės praktikos byloje surinkti duomenys patvirtino trijų jaunų panevėžiečių įvykdytus brutalius ir ciniškus nusikaltimus.

Baudžiamasis kodeksas už seksualinį prievartavimą su bendrininkų grupe numato laisvės atėmimą iki aštuonerių metų, už neteisėtą laisvės atėmimą – iki trejų arba ketverių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *