Tramdyti kelių chuliganus padeda ir pilietiški žmonės (video)

Tramdyti kelių chuliganus padeda ir pilietiški žmonės

videokameraSu kelių chuliganais kovojanti policija sulaukė ir žmonių pagalbos. Į praėjusių metų pabaigoje policijos paskelbtą konkursą „Užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją“ atsiliepė daugybė pilietiškų žmonių, atsiuntusių daugiau nei 200 vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuoti grubūs kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Šiandien Policijos departamente apdovanoti konkurso laureatai ir nugalėtojai. Antrus metus iš eilės vykęs konkursas siekia ugdyti visuomenės pilietiškumą, nepakantumą eismo dalyviams, negerbiantiems nustatytų elgesio normų ir šiurkščiai pažeidžiantiems Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Gintaras Aliksandravičius pasidžiaugė, kad atsiranda vis daugiau pilietiškų žmonių, kurie neužmerkia akių prieš šiurkščius ir akivaizdžius kelių eismo taisyklių pažeidėjus. „Prieš konkursą teko girdėti nemažai skepticizmo, kad policija nesusitvarko su savo darbais, todėl prašo visuomenės pagalbos. Tačiau tai ne pagalba policijai, tai pagalba mums visiems, todėl kartu turime kovoti su kelių niekšeliais“ – apdovanodamas nugalėtojus sakė G. Aliksandravičius.

Konkursui, kuris vyko 2012 m. lapkričio – 2013 m. sausio mėnesiais, pateikti visi pranešimai su vaizdo medžiaga perduoti nagrinėti teritorinėms policijos įstaigoms, kur pažeidėjams pradėtos administracinės teisės pažeidimų bylos. Specialiai sudaryta komisija atrinko tris nugalėtojus ir 5 laureatus. Tris pirmąsias vietas užėmę dalyviai apdovanoti vaizdo fiksatoriais, dar 5 geriausią medžiagą atsiuntę dalyviai apdovanojami policijos generalinio komisaro diplomais ir policijos suvenyrais.

Policija ir toliau kviečia žmonės nebūti abejingais, fiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidimus ir teikti juos per policijos elektroninių paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Konkurso nugalėtojų užfiksuoti vaizdo reportažai:

kriminalai.com

šaltinis: Policijos departamento informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *