Trakuose sulaikyti įsibrovėliai smurtautojai

Šių metų vasario 3 d. Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio ir Kelių policijos poskyrio pareigūnai vykdė policinę priemonę, kurios metu tikrino vairuotojų blaivumą, saugos diržų naudojimą, siekė nustatyti pėsčiųjų daromų Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Nustatyta 10 kelių eismo taisyklių pažeidėjų, iš jų –  2  neblaivūs vairuotojai, vienas iš kurių buvo sulaikytas Rūdiškių miestelyje.

Vasario 3 d. apie 20 val. patruliai gavo pranešimą, kad Trakų rajone, Rūdiškių miestelyje į gyvenamąsias patalpas įsiveržė du jaunuoliai, kurie grasino susidorojimu, smurtavo  prieš namuose buvusius asmenis. Kol patruliai vyko į įvykio vietą, jaunuoliai spėjo pasišalinti. Ieškodami įtariamųjų, Rūdiškių miestelyje patruliai sustabdė patikrinimui automobilį AUDI 100 AVANT, kuriame buvo du jaunuoliai, atitinkantys pasišalinusių iš įvykio vietos požymius.  Vėliau paaiškėjo, kad tai ir buvo policijos ieškomi įsibrovėliai:  M. S., gim. 1990 m., gyv. Trakuose  ir A. R., gim. 1991 m., gyv. Vilniaus r. Automobilį vairavusiam M. S. nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Jaunuoliai pristatyti į policijos komisariatą.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos