Telšių apskrityje tęsiama kova su nelegaliais cigarečių ir naminės degtinės prekiautojais

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnai toliau retina akcizais apmokestinamų prekių nelegalių pardavėjų gretas. Praėjusį savaitgalį, šeštadienį policijos vizito sulaukė du Telšių rajono gyventojai.

Tikrindami gautą gyventojų anoniminę informaciją pareigūnai apsilankė Telšių r., Luokės sen., Viekšnalių kaime gyvenančio keturiasdešimt ketverių metų A. A. sodyboje. Patikrinus, gyvenamosiose bei pagalbinėse patalpose  rastos 33 plastikinės talpos, kuriose buvo apie 70 litrų skaidraus skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo. Taip pat buvo rasta ir kontrabandinių cigarečių: 290 pakelių cigarečių „Fest“ ir 50 pakelių cigarečių „Premjer“ su baltarusiškomis banderolėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 straipsnio 1 d., už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tos pačios dienos popietę policijos pareigūnai patikrino B. Ž. individuliai įmonei priklausančią parduotuvę, esančią Varnių sen., Užgirių kaime. Parduotuvėje rasti 67 pakeliai cigarečių su rusiškomis ir baltarusiškomis banderolėmis, o gyvenamosiose patalpose rasti du 0,5 l talpos indai, pripildyti skaidraus skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo. Surinkta medžiaga administracinei teisenai pradėti pagal LR ATPK 163 (2) straipsnį ir 177 str.

Policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už suteiktą informaciją, nepakantumą teisės pažeidėjams. Tai rodo augantį rajono gyventojų pasitikėjimą policija. Primename, kad kiekviena gauta informacija yra kruopščiai tikrinama. Telšių aps. VPK pasitikėjimo telefono numeris – (8 444) 60345.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos