Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate praktiką atlieka studentai iš Vokietijos

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Telšių aps. VPK) šią savaitę praktiką atlieka Vokietijos Bavarijos žemės Viešojo administravimo ir teisės aukštosios mokyklos Policijos studijų du studentai. Praktikai vadovauja Telšių aps. VPK Valdymo organizavimo skyriaus viršininkas Gintautas Kėras.

Studentams iš Vokietijos sudaryta turininga ir gan įtempta programa kiekvienai dienai. Pirmadienį, prisistatę Personalo skyriuje, jie buvo supažindinti su Telšių aps. VPK struktūra, organizuota ekskursija po VPK, pristatytas Operatyvaus valdymo skyrius, jo funkcijos. Po pietų svečiai lankėsi Kriminalinės policijos padaliniuose, susipažino su jų darbu.

Antradienį iš ryto svečius priėmė Telšių aps. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas. Pabendravus valandą, likusioji dienos dalis buvo skirta Viešosios policijos padaliniams. Vaikinai bendravo su Migracijos skyriaus, licencijavimo grupės, Prevencijos poskyrio, patrulių būrio pareigūnais. Supažindinti su Kelių policijos, Magistralinių kelių priežiūros būrio darbu. Stebėjo, kaip pareigūnai dirba gatvėje, užmiesčio keliuose.

Šiandien praktikantai išvyko į Mažeikių rajono policijos komisariatą. Ryt planuojama išvyka į Klaipėdą, apsilankymas Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Penktadienį Telšių aps. VPK darbuotojams svečiai pristatys Vokietijos policiją. Po pietų vaikinams bus organizuota pažintinė ekskursija po Telšius.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apsr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos